Close

Kategoria A1

Kurs prowadzimy na pojazdach:

Romet K125 (taki posiada ośrodek egzaminacyjny) oraz Honda Rebel

amNowa kategoria, wprowadzona wraz ze znowelizowaną ustawą o ruchu drogowym, ktora weszła w życie 19 stycznia 2013 roku. O kategorię A1 mogą ubiegać się osoby po ukończeniu 16 roku życia, jednak na kurs można zapisać się na 3 miesiące przed 16-tymi urodzinami    oczywiście za pisemną zgodą rodzicow lub opiekunow.

W cenę kursu wliczone są: materiały szkoleniowe (płyta CD+ podręcznik) oraz Egzamin Wewnętrzny (z teorii i praktyki).

Kategoria A1 uprawnia do poruszania się:

  • motocyklem o pojemności 125 cm³ , mocy nieprzekraczającej 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,1 kW/kg
  • motocyklem trojkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW
  • pojazdami określonymi dla kategorii AM

aKurs na prawo jazdy kategorii A1 trwa obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 20 godzin praktycznej nauki jazdy. Nasza profesjonalna i wykwalifikowana kadra poprowadzi Cię przez skomplikowane zawiłości teorii ruchu drogowego. Przekazujemy kompletną i rozbudowaną wiedzę tak, by nasi kursanci nie byli zaskoczeni nie tylko podczas testu egzaminacyjnego, ale także poźniej, podczas poruszania się po drogach. Podczas zajęć teoretycznych zapoznasz się z budową i działaniem motocykla, a także dowiesz się, jaki ubior powinieneś zakładać wyjeżdżając na drogę. Wbrew pozorom    to też ma znaczenie. Na kursach nauczysz się też udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content