Kurs prowadzimy na pojazdach:

Romet K125 (taki posiada ośrodek egzaminacyjny) oraz Honda Rebel

amNowa kategoria, wprowadzona wraz ze znowelizowaną ustawą o ruchu drogowym, ktora weszła w życie 19 stycznia 2013 roku. O kategorię A1 mogą ubiegać się osoby po ukończeniu 16 roku życia, jednak na kurs można zapisać się na 3 miesiące przed 16-tymi urodzinami  -  oczywiście za pisemną zgodą rodzicow lub opiekunow.

W cenę kursu wliczone są: materiały szkoleniowe (płyta CD+ podręcznik) oraz Egzamin Wewnętrzny (z teorii i praktyki).

Kategoria A1 uprawnia do poruszania się:

  • motocyklem o pojemności 125 cm³ , mocy nieprzekraczającej 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,1 kW/kg
  • motocyklem trojkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW
  • pojazdami określonymi dla kategorii AM

aKurs na prawo jazdy kategorii A1 trwa obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 20 godzin praktycznej nauki jazdy. Nasza profesjonalna i wykwalifikowana kadra poprowadzi Cię przez skomplikowane zawiłości teorii ruchu drogowego. Przekazujemy kompletną i rozbudowaną wiedzę tak, by nasi kursanci nie byli zaskoczeni nie tylko podczas testu egzaminacyjnego, ale także poźniej, podczas poruszania się po drogach. Podczas zajęć teoretycznych zapoznasz się z budową i działaniem motocykla, a także dowiesz się, jaki ubior powinieneś zakładać wyjeżdżając na drogę. Wbrew pozorom  -  to też ma znaczenie. Na kursach nauczysz się też udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.