Na kurs prawa jazdy kategorii C może się zapisać osoba, ktora ukończyła 21 lat lub na 3 miesiące wcześniej. Jeśli widzisz się w przyszłości w zawodzie kierowcy, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

img_0246W cenę kursu wliczone są: materiały szkoleniowe (płyta CD+ podręcznik) oraz Egzamin Wewnętrzny (z teorii i praktyki).

Posiadając prawo jazdy kategorii C będziesz mogł kierować pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony (oprocz autobusu), a także ciągnikiem rolniczym oraz pojazdem wolnobieżnym. Jeśli chcesz ubiegać się o kategorię C musisz posiadać prawo jazdy kategorii B.

Teorii uczą najlepsi wykładowcy
Kurs prawa jazdy na kategorię C obejmuje 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin nauki jazdy. Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych wykładowcow, ktorzy przekazują wiedze w sposob przystępny, a jednocześnie pełny i kompleksowy. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu każdy kursant jest traktowany indywidualnie. Podczas zajęć kursanci poznają podstawowe zasady ruchu drogowego obowiązujące dla dużych pojazdow, przechodzą też naukę udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Do dyspozycji uczestnikow kursu są bogato wyposażone sale wykładowe ze sprzętem multimedialnym oraz bezpłatne materiały szkoleniowe.

Uczymy jeździć w każdych warunkach
Zajęcia praktyczne prowadzone są na w pełni sprawnych i bezpiecznych samochodach, takiego samego typu, jakie znajdują się w ośrodku egzaminacyjnym. Nauka odbywa się zarowno na placu manewrowym, jak i podczas jazdy na ulicach miasta i poza terenem zabudowanym. Uczestnicy uczą się jeździć w każdych, nawet trudnych warunkach. Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych, certyfikowanych instruktorow. Na jazdę można umowić się o każdej porze, nawet w dni wolne. Instruktorzy dostosowują się do możliwości czasowych kursantow.